ГоловнаКаталогБлогРейтингЕ-Пошта 
 
 
Зробити домашньою у вибране  

  Каталог  
  Каталог :: Література

Додати сайт

1 Bookland
«BookLand.net.ua» - це місце, де живуть електронні книги. У нас Ви можете придбати прилад для читання електронних книг, а також самі електронні книги різних форматів.
2 Digital Романтизм
Сайт, на якому представлено дизайн літературного альманаху.
3 provse
Українські JAVA книги
4 Апостол
Видавництво апостол
5 Божі стежечки. Омелян Квіт
Оповідання на цьому сайті в першу чергу для старших діточок та батьків малечі. Вони несуть в собі повчальний зміст і на зрозумілих для дітей прикладах з життя проясняють складні життєві істини, тлумачать, що є поганим, а що є гідним вчинком.
6 Будинок "Слово" - віртуальний музей
Віртуальний музей харківського будинку літераторів "Слово"
7 Волинська обласна бібліотека для дітей
Волинська обласна бібліотека для дітей
8 Володимир Голод
Сайт містить архів прози Володимира Голода з 2008 року.
9 Дитинства теплими стежками
Багатожанрова та різновікова авторська творчість для дітей.
10 Житомирська обласна бібліотека для дітей
На сайті Ви знайдете інформацію: - про роботу бібліотеки; - про клуби за інтересами; - про нові книги та періодичні видання. Запрошуємо Вас до співпраці в наповненні сайту цікавими матеріалами.
11 Земля мамаїв
замітки
12 Идароп
Літературно-філософський авторський сайт; філософія ціленаправленого інакомислія - всеукраїнська об'єднувальна ідея
13 Каталог ЛДУФК
Каталог бібліотеки ЛДУФК
14 Книжкова Скриня
Блог рецензій та відгуків на твори для дітей та юнацтва «Книжкова Скриня». Заснований у листопаді 2013-го року. Перевага надається творам, виданим після 2000 року та авторам, які пишуть українською мовою. За чотири роки блог відвідало майже 300 тисяч читачів. На цей час рецензентами прочитано близько 500 книг.
15 Книжкова Скриня
Дзеркало блогу рецензій та відгуків на твори для дітей та юнацтва «Книжкова Скриня», заснованого у листопаді 2013-го року. Відкритий у вересні 2015-го року. У майбутньому має стати основним ресурсом проекту.
16 Літ-ра. Сучасна українська література
Літ-ра Сучасна українська література Книги, фото авторів, обговорення новинок, літературна критика і ще багато цікавого для поціновувачів українського слова...
17 Малюк - сайт для малят та їх батьків
Цей сайт зроблено для того, щоб зберігати дитинство дітей і допомагати батькам її ростити. Після великого таїнства – народження дитини, Ви стаєте батьками. Саме для Вас наш сайт – для Вас та Ваших дітей! Завдання нашого сайту полягає у тому, щоб допомогти батькам виростити необхідні якості дітей (і свої теж), та, слідуючи їм побудувати фундамент щасливого життя своїх дітей, а отже, і своєму життю.
18 Мандруємо книгою бібліотека-філія № 8 для дітей Кам'янець-Подільської МЦБС
Завдання дитячої бібліотеки - формувати духовний розвиток особистості. Головне те, що саме бібліотека стає центром спілкування дітей та підлітків, центром проведення дозвілля. Саме у бібліотеці створюються групи за інтересами. Велику роль бібліотека приділяє сімейному читанню у розвитку дитини. У дитячій бібліотеці дитина отримує не тільки доступ до безкоштовної інформації, але й до культурних цінностей, синтезом яких є необхідними умовами процесу інформатизації дитячої бібліотеки. Всі ресурси бібліотеки для дітей зорієнтовані на педагогічні та освітні цілі.
19 Міфи країн світу
Міфи та легенди з усіх куточків світу. А також ілюстрації до них та наукові дослідження.
20 О слiпуче, прекрасне i дике
Сайт про Оксану забужко
    1  2 

  Логін:
  Пароль:
Книга Фріланс на західному ринку
Книга Фріланс на західному ринку
APServer | SiMan CMS | Лічильник відвідувань | Тека сайтів | Рейтинг | Форум | Download | Шаблони сторінок | Посібник Smarty | Підручник PHP | Статті/Огляди