ГоловнаКаталогБлогРейтингЕ-Пошта 
 
 
Зробити домашньою у вибране  

  Каталог  
  Каталог :: Бізнес / Фінанси

Додати сайт

21 KRK Group
Консалтінгова компанія KRK Group складається зі спеціалістів в області права, фінансів, маркетингу, бізнес-моделювання та інформаційних технологій, які мають глибокі знання і великий практичний досвід у вирішенні різнорідних питань бізнесу. Наші знання і досвід дозволяють нам не лише консультувати з питань бізнесу, але і вирішувати їх з точки зору конкретної ситуації і предоставляти консультації відносно можливого впливу, які можуть здійснити економічні зміни, на комерційну діяльність Вашої компанії.
22 MediaSun - великий каталог усіх видів рекламоносіїв України
MediaSun - великий каталог усіх видів рекламоносіїв України. Прайси на рекламу в друкованих ЗМІ, на телеканалах та радіостанціях, ціни на зовнішню рекламу, поліграфію і багато іншого. Безкоштовне медіапланування online. Економте час та гроші!
23 Molfar-ltd.com.ua Мольфар-ЛТД Продаж килимового покриття, килимків, нитки, аксесуарів
Фірма Мольфар ЛТД займається продажем килимового покриття, лінолеуму, поліпропіленової нитки, резинових хідників, ознайомитись з прайс-листом на килимове покриття ви зможете відвідавши нашу сторінку
24 partnerstvo
сайт-візитівка, метою якого розповісти про себе та знайти нових партнерів
25 Perestroim.net Будівництво. Дошка ділових оголошень.
Perestroim.net Український будівельний каталог спросу та пропозицій. Безкоштовне розміщення оголошень. Зручний пошук. Все для будівництва та ремонту в Україні. Додайте свою бізнес-пропозицію.
26 Promoters Львів
Агентство рекламних комунікацій «Promoters Львів» пропонує такі послуги: BTL. Мерчандайзинг. Реклама та PR-технології. Організація масових заходів. Соціологічні опитування та дослідження. Веб-дизайн. Маркетинг. Direct-mail. Промо-акції. Розробка логотипів. Фірмовий стиль. Розміщення реклами в друкованих ЗМІ, на радіо та телебаченні, зовнішня реклама по Західній Україні.
27 purijdesign.com
Ковані та м`які меблі. Інтернет-аукіон та розпродаж.
28 Securities (цінні папери)
Цікаво та доступно викладено суть питання "цінні папери". Розкриті такі терміни як: акції, облігації, емітент, інвестор, драфт чи білл та інші. Ви скажете, а навіщо це вам!? Сучасна молода людина повинна багато знати, щоб бути конкурентною на ринку праці. Але гарна робота зараз ще не гаранту якісної пенсії та достатку в майбутньому. На жаль, як показують останні роки, на нашу державу не завжди можна покладатися. Тому, поки ви молоді, слід самому подбати про свою старість і добробут можливо не
29 UA-Development.info - новини ринку девелопменту в Україні та світі
Новини ринку девелопменту та комерційної нерухомості.
30 Ukraine Express - перевезення вантажів з США
Компанія Ukraine Express - провідна компанія, яка забезпечує перевезення вантажів з США в Україну та країни СНД
31 Агенство нерухомості Арко
Агентство нерухомості Києва - Арко пропонує нерухомість в Києві: житлову нерухомість, комерційну нерухомість, оренду нерухомості, заміську нерухомість, столичну нерухомість, продаж квартир, приватних будинків в Києві та області, продаж земельних ділянок.
32 Агентство нерухомостi Рiелтор
Нерухомість Волинської області , продаж будинку, продаж земельних ділянок, оренда комерційної нерухомості, нерухомість Луцька, земельні діляни, будинки, квартири, комерційна нерухомість
33 Агентство нерухомості "Ескорт"
Пропонуєм купівлю і продаж квартир в м.Івано-Франківську
34 Адвокат Дмитро Ляпін
Адвокат Дмитро Ляпін - професійні юридичні послуги в Києві та Київській обасті
35 Адвокат Очеретний Сергій Сергійович
Я, адвокат Очеретний Сергій Сергійович, здійснюю свою діяльність на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 1595 від 08 жовтня 2008 року маю великий досвід роботи в правозахисній галузі, який налічує більше десяти років.
36 Акула Бізнесу
Бізнес Портал Акула Бізнесу
37 АНІТА-СТИЛЬ
Пропонуємо вашій увазі увесь спектр послуг з дизайну, будівництва та ремонту. Включно з виконанням робіт «під ключ». Ми успішно займаємося цим видом діяльності починаючи з 2004 року.
38 Аренда квартир подобово, продажа нерухомості
Продаж та купівля нерухомості, подобова аренда квартир Київ та Україна
39 Архітектурно-будівельна компанія "ВіЛ-147"
Діяльність Компанії - це постійний процес вдосконалення корпоративної продукції у взаємодоповнюючих сферах - архітектура, будівництво, декорування, виробництво, дизайн і мистецтво. На базі власних виробництв Компанія “ВіЛ-147” має можливість виготовляти художні вироби з металу , скла , натурального і штучного каміння , цінної деревини , гіпсу ; виготовляти ексклюзивні меблі , набирати мозаїки , створювати гобелени ручної роботи. Продукція і послуги Компанії відповідають світовим стандартам якос
40 Астрономічне Форекс Прогнозування
Розглядається можливість прогнозування руху валютних пар за допомогою астрономічних явищ. Це буде важливо як початківцям на фінансових ринках, так і для досвідченним спекулянтам та професійним інвесторам.
    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

  Логін:
  Пароль:
Книга Фріланс на західному ринку
Книга Фріланс на західному ринку

APServer | SiMan CMS | Лічильник відвідувань | Тека сайтів | Рейтинг | Форум | Download | Шаблони сторінок | Посібник Smarty | Підручник PHP | Статті/Огляди